Aktualności

LKS Wierzchowiska zostały rozstrzelane w Kraśniku przez...

• autor: rt, 2013-05-20 10:20
LKS Wierzchowiska zostały rozstrzelane w Kraśniku przez miejscowy MUKS (k).

W niedzielę 20 maja kraśnickie piłkarki na własnym obiekcie podejmowały drużynę LKS Wierzchowiska. Od pierwszych i zgodnie z przewidywaniami to miejscowa drużyna ruszyła z impetem na swoje przeciwniczki. Na efekty długo nie trzeba było czekać bo już w 2 minucie Weber umieszcza piłkę w siatce rywalek. W 15 minucie było już 2-0 a na listę strzelców wpisała się Patrycja Iwańska. Jeszcze przed przerwą trzecie trafienie dla MUKSu zalicza Oliwia Kotwica.

Takim też wynikiem kończy się pierwsza połowa mimo iż sytuacji na bardziej okazały wynik nie brakowało. Katarzyna Weber trafiła piłką w słupek a Sylwia Miśkiewicz nie wykorzystała sytuacji sam na sam.
Druga odsłona to identyczna gra obu ekip. Kraśniczanki atakowały a zawodniczki z Wierzchowisk jedynie wybijały piłkę z własnej połowy. Tę część meczu miejscowe rozpoczęły od mocnego uderzenia. Ewelina Skórska po indywidualnej akcji pokonała bramkarkę gości. W 57' szustą bramkę strzela najmłodsza zawodniczka MUKSu Martyna Łukasik, która zaliczyła debiutanckie trafienie w III lidze. W końcówce spotkania świetne zagranie Justyny Maciąg wykańcza Olga Jabłońska, która głową pakuje piłkę do siatki rywalek. W samej końcówce mogło być osiem zero ale Oli Stopie nie udało się pokonać bramkarki gości z rzutu karnego. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie, które zakończyło się wynikiem 7-0 dla Kraśnika. Dzięki tej wygranej nasze panie nadal prowadzą w ligowej tabeli i juz w najbliższy piątek nasze piłkarki jadą do Krasnystawu by tam zmierzyć się z miejscową Kingą o kolejne punkty ligowe.

MUKS-Stal Kraśnik (k) - LKS Wierzchowiska 7:0

MUKS-Stal Kraśnik: Badura Magdalena - Deaki Dominika, Rostek Katarzyna (60' Grela Katarzyna), Maciąg Justyna, Stopa Aleksandra, Kotwica Oliwia (50' Jabłońska Olga), Iwańska Patrycja (55' Karolina Wieczorek), Skórska Ewelina, Miśkiewicz Sylwia (63' Wilk Diana), Goleń Justyna (62' Stelmaszczuk Renata), Weber Katarzyna (55' Łukasik Martyna)