MUKS STELLA Kraśnik - strona nieoficjalna

• Witamy na stronie żeńskiego klubu piłkarskiego MUKS Kraśnik !!
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Naprzód Sobolów - MUKS "STELLA" Kraśnik 4:1
  • ŁKS Korona Łaszczów - Wisła Nowy Korczyn 3:0
  • Sokół Kolbuszowa - Bronowianka Kraków 2:1
  • Resovia Rzeszów - AZS UJ Kraków II 1:5
  • Zielonka Wrząsowice - Moravia Morawica 3:1

pon.

Mimo dobrego spotkania MUKS uległ Wiśle Nowy Korczyn.

• autor: rt, 2013-08-25 12:02

W sobotę 24 sierpnia swój debiutancki sezon w II lidze kobiet gr. małopolskiej rozpoczęły zawodniczki MUKS Kraśnik. Pierwszym przeciwnikiem kraśniczanek była ekipa Wisły Nowy Korczyn. Spotkanie rozegrane zostało w trudnych warunkach atmosferycznych bo z nieba lał się żar i ciężko było obu drużynom grać na 100 % swoich możliwości. Od pierwszego gwizdka piłkarki MUKSu chciały narzucić swój styl gry

gospodynie cofnęły się do defensywy i liczyły tylko na grę z kontry. W 5 minucie szybka kontra gospodyń mogła zakończyć się golem ale zawodniczka Wisły nie trafiała do pustej bramki gości. Od tego momentu uważna gra w obronie Kraśnika pozwoliła skupić się naszym pomocniczkom i napastniczkom na atakowaniu na bramkę Korczyna. Akcja szła za akcją jednak brakowało skuteczności. Rzutów rożnych MUKS miał bardzo dużo ale nie wnosiły one nic do gry. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga odsłona to kilka przymusowych roszad w składzie bo wymogi II ligi nie pozwalają naszym wszystkim zawodniczkom grać pełny wymiar czasowy. W drugiej części meczu obraz gry się nie uległ zmianie Kraśnik prowadził grę i stwarzał sobie dogodne sytuacje najpierw Weber z 5 metrów trafia w poprzeczkę kilka minut później po indywidualnej akcji Skórska trafia w słupek. Po tak dogodnych sytuacjach Wisła odgryzła się kontrą, którą zamieniła na gola czym podcięła całkowicie skrzydła kraśniczankom, które z pewnością nie zasłużyły na taki wynik. Jak się później okazało było to jedyne celne trafienie w tym spotkaniu, które dało trzy punkty gospodyniom z Nowego Korczyna, tak więc na debiutanckie punkty w drugiej lidze Kraśnik jeszcze musi poczekać a patrząc na terminarz nie będzie to takie proste, bo już w środę na własnym obiekcie MUKS podejmować będzię kandydata do awansu do I ligi Koronę Łaszczów. Już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie. Środa 28.08.2013, godz. 17.oo stadion MOSiR Kraśnik.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

MUKS "STELLA" Kraśnik Zielonka Wrząsowice
MUKS "STELLA" Kraśnik 2:1 Zielonka Wrząsowice
2014-05-24, 11:00:00
MOSiR Kraśnik

Naprzód Sobolów 4:1 MUKS "STELLA" Kraśnik
ŁKS Korona Łaszczów 3:0 Wisła Nowy Korczyn
Sokół Kolbuszowa 2:1 Bronowianka Kraków
Resovia Rzeszów 1:5 AZS UJ Kraków II
Zielonka Wrząsowice 3:1 Moravia Morawica

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Bronowianka Kraków - MUKS "STELLA" Kraśnik
Naprzód Sobolów - Wisła Nowy Korczyn
Sokół Kolbuszowa - AZS UJ Kraków II
ŁKS Korona Łaszczów - Moravia Morawica
Resovia Rzeszów - Zielonka Wrząsowice

MUKS - MKS Stal Poniatowa
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. rt-lkr 2