statystyki szczegółowe

Aktualności

Kolejna porażka kraśniczanek. MUKS - Sokół 0-2.

• autor: rt-lkr, 2013-09-08 13:14

W sobotę 7 września kraśnickie piłkarki rozegrały kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi kobiet. Tym razem rywalkami MUKSu był Sokół Kolbuszowa, który był zdecydowanym faworytem tego meczu. Jak się okazało pierwszy kwadrans okazał się decydujący o końcowym wyniku spotkania. Już w pierwszej minucie goście objęli prowadzenie po błędzie naszej bramkarki, która została oślepiona mocno świecącym w jej oczy słońcem. Dziesięć minut później było już 0-2 tym razem źle pokryła swoją rywalkę Katarzyna Rostek a

ta w sytuacji sam na sam z kraśnicką golkiperką nie miała żadnych problemów z umieszczeniem futbolówki w bramce. Od tego momentu mecz się wyrównał. Więcej z gry miały zawodniczki z Sokoła, które jeszcze przed przerwą mogły podwyższyć wynik ale tym razem Magda Badura już nie dała się pokonać. W drugiej połowie mecz głównie toczył się w środku pola a akcje jednej i drugiej drużyny były sporadyczne. Kolbuszowianki kilka razy zatrudniały bramkarkę z Kraśnika lecz ona broniła jak w transie. Najgroźniejszy strzał na bramkę gości oddała Justyna Goleń, która huknęła z około 30 metrów lecz piłka minimalnie minęła bramkę.
 Szkoda tego spotkania bo była szansa na zdobycie punktu ale dwie szybko stracone bramki po prostych błędach ustawiły całe spotkanie. Cieszy też fakt, że na boisku pojawiła się Justyna Maciąg która wraca do gry po kontuzji. Miejmy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej i nasze panie wreszcie zacznął punktować w rozgrywkach ligowych.
 Następne spotkanie rozegrane będzie dopiero za dwa tygodnie bo w przyszłym tygodniu jest przerwa na reprezentacje. 22 września MUKS zmierzy się w spotkaniu wyjazdowym z Morawicą Morawia. Serdecznie zapraszamy !